box1

 

Pomoc księgowa dla nowych firm

Zakładanie firm może być proste

Obsługujemy wszystkie administracyjne czynności związane z rejestracją działalności gospodarczej.  Świadczymy usługi niestandardowe, dostosowane do potrzeb Klientów. Rozmawiamy w języku angielskim. To co nas wyróżnia to wysoka jakość świadczonych usług i bezpośredni kontakt z Klientem.

Z większością Klientów współpracujemy od początku istnienia firmy do chwili obecnej, z czego jesteśmy niezmiernie dumni. Jeśli nurtuje Cię pytanie jak pozbyć się biurokracji związanej z założeniem swojej firmy to trafiłeś pod właściwy adres. Jeśli chcesz rozpocząć działalność gospodarczą w Warszawie, Grodzisku Mazowieckim, Żyrardowie lub Mszczonowie to zapraszamy do kontaktu. Oferujemy dojazd do Klientów z Warszawy.

Chętnie pomagamy w rozwiązaniu problemów księgowych i podatkowych nowopowstałych firm. Prowadzimy podatkowe księgi przychodów i rozchodów oraz  ewidencje ryczałtowe. Zapewniamy pełną księgowość dla spółek oraz obsługę kadrowo-płacową i rozliczenia z ZUS. Powierz swoje firmowe problemy w ręce doświadczonego biura rachunkowego.

 

kontakt

FORMULARZ KONTAKTOWY

Invalid Input
Invalid Input
Invalid Input
Invalid Input
Invalid Input

Wyrażam zgodę na wykorzystanie podanych informacji tylko na potrzeby tego zgłoszenia.

Invalid Input
logoDolne

Moje Podatki Sp. z o. o

ul. Montwiłła 55

05-825 Grodzisk Mazowiecki

 

 

Jeśli jest coś, czego nie potrafimy zrobić wydajniej, taniej i lepiej niż nasi konkurenci, nie ma sensu, żebyśmy to robili. Powinniśmy zatrudnić do wykonania tej pracy kogoś, kto zrobi to lepiej niż my.

Henry Ford