KADRY I PŁACE

box3

W ramach działalności Biuro Rachunkowe Moje-Podatki.pl obsługuje firmy w zakresie prowadzenia i administrowania kadrami oraz kalkulacji wynagrodzeń. Zapewnienie fachowej administracji kadrami i prawidłowe naliczanie wynagrodzeń oraz odprowadzanie składek jest szczególnie trudne dla małych i średnich przedsiębiorstw. Dlatego dla takich podmiotów najlepszym rozwiązaniem jest dział kadr i płac do wynajęcia. Atutem świadczonych przez nas usług kadrowo-płacowych jest zachowanie pełnej poufności w ramach rygorystycznie przestrzeganej polityki prywatności.

Jak wygląda współpraca?

Szczegółowo analizujemy potrzeby Klienta i uzgadniamy sposób dostarczania i przekazywania dokumentów oraz informacji. Wyznaczamy osoby dedykowane do wspólnej współpracy oraz otrzymujemy upoważnienie dotyczące wymiany danych z ZUS. Przejmujemy dokumenty kadrowo-płacowe Klienta i dokonujemy importu danych do naszego systemu płacowego. Weryfikujemy pod względem merytorycznym otrzymane i zaimportowane dane i przekazujemy Klientowi raport o stanie dokumentacji kadrowo-płacowej. Klient otrzymuje raz w miesiącu listę płac, deklaracje oraz raporty kadrowe. Wymiana informacji odbywa się najczęściej drogą elektroniczną i telefonicznie. Zawsze jesteśmy do dyspozycji naszych Klientów. Na bieżąco wydajemy zaświadczenia dla pracowników i prowadzimy statystykę urlopową. Klient otrzymuje informację o decyzjach kadrowych, jakie musi podjąć w najbliższym czasie (np. kończąca się umowa o pracę, wysłanie pracownika na badania okresowe).

Ile to kosztuje?

Koszty usług kadrowo-płacowych są negocjowane indywidualnie z każdym moim Klientem, a ich wysokość uzależniona jest od ilości pracowników oraz specyfiki naliczania płac w firmie. Jeśli zakres oferowanych usług księgowych wzbudził Twoje zainteresowanie, w celu omówienia szczegółów, zapraszam do osobistego kontaktu w dogodnym dla Ciebie terminie. Dokładny zakres obowiązków stron może być indywidualnie regulowany w zawieranych umowach. Możemy także realizować tylko obsługę płacową firmy, jak również tylko samą administrację kadrową. Wszystko zależy od Twoich potrzeb i bieżących oczekiwań.

kontakt

FORMULARZ KONTAKTOWY

Invalid Input
Invalid Input
Invalid Input
Invalid Input
Invalid Input

Wyrażam zgodę na wykorzystanie podanych informacji tylko na potrzeby tego zgłoszenia.

Invalid Input
logoDolne

Moje Podatki Sp. z o. o

ul. Montwiłła 55

05-825 Grodzisk Mazowiecki

 

 

Jeśli jest coś, czego nie potrafimy zrobić wydajniej, taniej i lepiej niż nasi konkurenci, nie ma sensu, żebyśmy to robili. Powinniśmy zatrudnić do wykonania tej pracy kogoś, kto zrobi to lepiej niż my.

Henry Ford