Księgowość w Microsoft Dynamics NAV

Microsoft Dynamics NAV (Navision) to rozwiązanie dedykowane do firm, które poszukują łatwego i elastycznego oprogramowania, umożliwiającego szybkie dostosowywanie się do zmian zachodzących na rynku i wykorzystanie pojawiających się możliwości biznesowych. W Microsoft Dynamics NAV (Navision) zostały zintegrowane najważniejsze moduły finansów, dystrybucji, zarządzania relacjami z Klientem, dostawami, analiz i e-biznesu.

W Microsoft Dynamics NAV (Navision) zostały zintegrowane najważniejsze moduły finansów, produkcji, dystrybucji, zarządzania relacjami z Klientem, dostawami, analiz i e-biznesu. Podstawę systemu tworzą funkcjonalne narzędzia przeznaczone do administrowania, ewidencji księgowości rachunkowej i podatkowej, strumienia pieniądza i towarów, a także do zarządzania produkcją. System daje możliwość skuteczniejszego korzystania z informacji, szybszego podejmowania decyzji, aby mogli Państwo operatywniej reagować na wyzwania konkurencji i posługiwać się nowymi możliwościami rynku. Łatwość obsługi przez użytkowników oraz integracja z oprogramowaniem Microsoft Office również daje wiele korzyści.

 

kontakt

FORMULARZ KONTAKTOWY

Invalid Input
Invalid Input
Invalid Input
Invalid Input
Invalid Input

Wyrażam zgodę na wykorzystanie podanych informacji tylko na potrzeby tego zgłoszenia.

Invalid Input
logoDolne

Moje Podatki Sp. z o. o

ul. Montwiłła 55

05-825 Grodzisk Mazowiecki

 

 

Jeśli jest coś, czego nie potrafimy zrobić wydajniej, taniej i lepiej niż nasi konkurenci, nie ma sensu, żebyśmy to robili. Powinniśmy zatrudnić do wykonania tej pracy kogoś, kto zrobi to lepiej niż my.

Henry Ford